Przejdź do głównej zawartości

Druk Kraków

Wystarczy przejść kawałek ulicą miasta, by zrozumieć ogrom druku i poligrafii. Billboardy z reklamami, szyldy z informacjami, plakaty o koncertach i eventach, gabloty z ofertami, menu w restauracji i kiosk wypełniony gazetami i czasopismami. A to tylko ułamek świata poligrafii, który nas otacza.

Mówi się, że poligrafia będzie nieśmiertelna. Z całą pewnością filmowe wizje przyszłości zdają się temu przeczyć, sugerując miast jakichkolwiek wydruków ekrany, tablety czy surrealistyczne telefony z hologramami. Wracając jednak na ziemię - póki co jest z całą pewnością żywa oraz niezwykle istotna. 


Zorganizowanie spotkania, prowadzenie firmy, działalności, happeningu - to wszystko korzysta z dobrodziejstw druku i możliwości drukarni. Druk cyfrowy, druk offsetowy, druk uv - tyle możliwości by nasze plakaty, ulotki, wizytówki, kalendarze, naklejki czy banery spełniły swoją rolę.

Dzisiaj chcielibyśmy Państwu polecić profesjonalną drukarnię działającą w Krakowie - drugi wielkoformatowe, niskonakładowe, cyfrowe, offsetowe, zadruk powierzchni UV (szklane, metalowe, drewniane) oraz zamówienia specjalne (kalendarze, listwowanie, przycinanie).
Chcesz wydać płytę? Możesz ją u nas nagrać, wydać (wydruk, nagranie, opakowania jewel case z książeczkami lub wkładkami oraz profesjonalne i eleganckie Digi-Packi!). 

Druk Kraków Gamma ma już ponad 25cio letnią tradycję, a od niedawna działa w trybie e-commerce, czyli sklepu internetowego gdzie można szybko, łatwo i przyjemnie zamówić pożądany przez nas produkt - odebrać osobiście lub kurierem. 

Serdecznie zapraszamy!

Druk Gamma


Komentarze

Prześlij komentarz